Dt. Murat Karabıyık'ın kaleminden...

    20 yılı aşkın klinik tecrübemiz, onbinlerce tedavi ve mutlu hasta ile beraber kliniğimizde her zaman hasta odaklı, bilimin ve teknolojinin diş hekimliğine sunduğu bütün imkanları kullanan, estetik ve konservatif diş hekimliği yaklaşımını ortaya koyduk.

    Bu süre zarfında hastalarımızı muayene ederken sadece bir dişini restore etmek yerine bütüncül bir bakış ile tedavi planlarımızı uygulamayı ilke edindik. Multi-disipliner bakış açısı ile her hekimin uzman olduğu konuda hastalarımızın daha iyi hizmet alması için doktor kadromuzu sürekli güncel tuttuk.

    Diş Hekimliği’nin geleceği olan dijital teknolojilerin ilerlemesi ve günlük hayata girmesi ile birlikte, dental sektöründe yeniden yapılanma kaçınılmaz oldu. 10 yıl önce implantlar konuşulurken, artık dijital teknolojiler, 3D tarayıcılar, 3D yazıcılar ve dijital gülüş tasarımları gündemimiz oldu.

    Türkiye’nin ilk Cad Cam eğitmeni olarak, Türkiye’de ve uluslararası alanda CEREC ile ilgili konferanslar, kurs ve seminerlere konuşmacı ve eğitmen olarak katıldım ve halen birçok nitelikli platformlarda inisiyatif alıyorum. ‘Dijital Diş Hekimliği’ denilince ilk akla gelen klinik olmanın gururunu yaşıyoruz.

    Tek seansta kuron, veneer, inlay ve onlay, köprü ve hatta implant cerrahisinin daha doğru yapılabilmesi için cerrahi kılavuz hazırlanmasını Cad Cam cihazı ile tasarlayıp, tek seansta tedavilerimizi bitirebiliyoruz. Çocuk Diş Hekimliği’nde, 3 yaşındaki çocuklara ‘Rubberdam’ ile tedavi yapabilmekteyiz. ‘Rubberdam’ özel bir lastik örtü olup, tedavi edilen dişi ağız ortamından ayırarak tedavinin daha sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Ortodonti’de geleceğin yöntemi, şeffaf plak ortodontisi olan ‘Invisalign’ tedavilerini sıklıkla uygulamaktayız.

İster kozmetik ve estetik diş hekimliğinin modern yaklaşımı gülüş tasarımı isteyin,
İster eksik dişleriniz için implant tedavisine ihtiyacınız olsun,
İster diş eti estetiği ile daha çarpıcı bir gülüş arzulayın,
İster çapraşık dişlerinizden kurtularak ortodonti tedavisi isteyin,
İster sizi gece uyutmayan dişiniz için tek seans tedavi çözümleri arayın…

    Hekimlerimiz sizin için en hızlı, en uygun tedavi planını hızlı bir şekilde uygulamakta ve hergün artan daha büyük bir heyecanla sizlere kendilerini adayacaklardır. Ben ve ekibim ile her zaman hizmetinizdeyiz. 20 yıllık bilgi birikim ve tecrübemizi sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Saygılarımla,
Dt. Murat KARABIYIK