1993 Kadıköy Anadolu Lisesi mezunudur. 1999 yılında Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesi’ni tamamlamıştır. 2002 yılından bu yana Tuzla/İstanbul’da özel muayenehane hekimliği yapmaktadır. 2010 yılında eşi Dt. Serap Karabıyık ile birlikte multidisipliner bir çalışma içine girdikleri Postane Mh. üzerindeki kliniklerine taşınmışlardır.

    ‘Özel Murat Karabıyık Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ diş hekimliğinin tüm branşlarında hizmet vermektedir. Ortodonti, Cerrahi, İmplantoloji, Estetik Diş Hekimliği, Dijital Diş Hekimliği, Gülüş Tasarımı ve Çocuk Diş Hekimliği alanları klinikte verilen tedavi hizmetlerinin bazılarıdır.

    2012 yılından bu yana Dijital Diş Hekimliği alanında da faaliyet gösteren Dt. Murat Karabıyık, Dentsply Sirona Cad/Cam Dijital Diş Hekimliği ürünlerinin Türkiye eğitmenidir. Dijital Diş Hekimliği alanında ulusal ve uluslararası konferans, seminer ve eğitimlerini ‘Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği’, ‘Ege Bölgesi Diş Hekimleri Odası’, ‘Türk Diş Hekimleri Birliği’, ‘Dentsply Sirona Dental Academy’, ‘Cereczone’ ve ‘Bakü Medikal Forum’ gibi platformlarda vermektedir.

    Bununla birlikte; Dt. Murat Karabıyık ‘Dentsply Sirona’ firmasının Dijital Diş Hekimliği ve Cad/Cam alanındaki resmi eğitmeni ve danışman hekimidir. Dijital Gülüş Tasarımı ve Porselen Lamina Kaplamalar en büyük ilgi alanıdır.

    TDB, IOCD, EDAD, Academy of Digital Dentistry Turkey, Cereczone ve ESCD üyesidir.

    Dt. Murat Karabıyık çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.


    Dt. Serap Karabıyık, 1999 yılı Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. Ankara ve İstanbul’da 3 yıl çalıştıktan sonra 2002 yılında eşi Dt. Murat KARABIYIK ile beraber Tuzla / İstanbul’da özel muayenehanede diş hekimliği hizmeti vermiştir. 2010 yılında eşi ile birlikte multidisipliner bir çalışma içine girdikleri Postane Mh. üzerindeki kliniklerine taşınmışlardır.

    Estetik Diş Hekimliği, Gülüş Tasarımları ve Porselen Laminate Veneer tedavilerinde deneyimleri ile hizmet vermektedir.

    TDB, EDAD ve CERECZONE üyesidir.


Ortodonti uzmanı Dr. Zeynep Uçar Süsal tüm hastalarımıza hizmet vermektedir.


    Diş hekimi Sevilay ASLANBAŞ 1976 YILI Kırıkkale doğumludur. 1994 yılında Kırıkkale Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. 1999 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2000-2002 yılları arasında İzmit Gebze ilçesinde özel bir poliklinikte diş hekimi olarak görev almıştır. 2002-2016 yılları arasında İstanbul Sahrayıcedit semtinde kendi muayenehanesini işletmiştir. 2016-2020 yılları arasında İstanbul Pendik’te özel bir poliklinikte mesleğini icra etmiştir. 2020 Ekim ayı itibariyle Özel Murat Karabıyık ADSP’ de diş hekimliği görevine devam etmektedir. Ağırlıklı olarak Endodonti (kanal tedavisi), Kompozit Estetik Restarasyonlar ve İmplantüstü Protezler konusunda çalışmamaktadır.
Randevu Al