Sevgili Meslektaşlarım,

    Mesleğimiz ve ülkemiz adına daha iyi bir gelecek, daha donanımlı ve yetkin olabilmek için her gün yeni bilgiler ile yeni keşiflere yelken açıyor, mesleki heyecanımızı en üste seviyede tutmaya çalışıyoruz. Bilgi ve teknoloji çağından mesleğimizin de etkilendiği günümüzde Dijital Diş Hekimliği artık konvansiyonel yöntemlerin yerini almaya başladı. Zamanın hızı karşısında insanların sosyal ve günlük hayatlarında kıymetli vakitlerini almadan daha kısa sürede, mümkünse tek seanslık randevularla her daim etkin, kabul edilebilir ve estetik bir tedavi hizmeti sunmamız kaçınılmaz olmuştur.

    Dentsply Sirona’nın CEREC AC ağız içi tarama ünitesi ve beraberinde kullanmakta olduğumuz CEREC MCXL kazıma cihazları bizleri yeniliklere açık ve erken adapte olan öncü hekimler konumuna getirdi.

    Sevgili meslektaşım Dt. Osman Er, Dt. Barış Ünaldı ve ben Dt. Murat Karabıyık; CERECZONE adlı birlikteliği kurmayı ve bu platform altında sizlere CEREC cihazının klinik kullanımında karşılaşılabilecek hemen her konuda yardımcı olmayı amaçladık.

    Verdiğimiz ulusal ve uluslararası butik ve toplu eğitimler ile birlikte bu yıl Medikal Forum Baku’nün organizasyonu ile Azerbaycan’da 28 Nisan 2019 tarihinde ortaklaşa düzenlediğimiz bu yılın ilk uluslararası organizasyonda bir tam gün boyunca Dijital Diş Hekimliği’nin mesleğimize kazandırdıklarını sizlerle paylaşacağız.

    İnsan duyduğunu unutur, gördüğünü hatırlar yaptığını bilir derler. Sizlere tüm bu deneyimleri yaşatmayı umduğumuz kurslarımızda görüşmek üzere…..