Sadece 4 basit adımda siz de sahip olabilirsiniz...
1. Adım: Hemen İletişime Geçin

Mutlu bir başlangıca ilk adım için aşağıda belirtilen metodlardan herhangi biri ile bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz:

Telefon Mobil & Whatsup E-mail Randevu Al Formu İletişim Formu

Türkçe ve İngilizce konuşan personelimiz dental tedaviniz ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlamak için hizmetinizdeler…

* İletişim Formu ile, daha önce çektirmiş olduğunuz filmleri bize göndererek kliniğe gelmeden, tedaviniz hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olabiliriz…

2. Adım: Ücretsiz Konsültasyon

Kliniğimizde bulunan hekimlerin beraberce tedavinize karar vereceği konsültasyon muayenesi ücretsizdir.

Gelin, ilk muayenenizi doktorlarımız yapsın.

İhtiyaç halinde ücretli olarak tüm ağız için Xray Panoramik Film çekilerek hekimlerimiz tarafından detaylı muayeneniz devam eder, ağız için gerekli tüm seçenekler belirlenir, tüm sorularınıza cevap verilerek uygun tedavi planı hızlıca oluşturulur.

3. Adım: İstanbul'da Tedavi

Kliniğimize gelerek ağız içi durum ile röntgen filmlerinin karşılaştırılması sonrası tedavi planı çıkarılır. Size uygun olan tedavi planı üzerinden karşılıklı konuşarak en uygun tedaviyi beraberce seçeriz.

Estetik vakalarda ön bölgede yapılacak tedavi planlamasını görsel olarak değerlendirmek adına, ‘Mock-Up’ dediğimiz ön hazırlıklar ile tedavi sonrasını öngörmeye çalışırız. Laboratuvar yardımı ve dijital gülüş tasarımı programları ile de tedavinin bitmiş halini görüntülemeye çalışırız. Tüm bu aşamalar uzun süreli, stabil ve estetik bir gülüşü sizlere tekrar kazandırmak içindir.

Ulaşım konusunu ise hiç dert etmeyin. Bize ulaşmanız çok kolay! Kliniğimiz Sabiha Gökçen Havalimanı’nın yanıbaşında, Tuzla Sahil’de.

20 yıllık bilgi ve deneyimimizden istifade ederek, siz de güzel bir gülüşe sahip olabilirsiniz…

4. Adım: Gülümse : ) İşte bu kadar!

Artık tedaviniz sonlanmıştır. Yeni gülümsemeniz ile birlikte kontrol randevunuza kadar sizi uğurlama sırası geldi.

Birlikte ekip olarak hazırladığımız yeni gülüşünüz ile ne kadar mutlu olsanız yeridir. Biz hekimler de sizin mutluluğunuz ile mutlu oluruz ve yaptığımız işin gururu ile bir sonraki görüşmemize kadar size gerekli tavsiyelerimizi yaparız.

Kendinizi daha mutlu, daha güvenli ve sağlıklı hissedeceğiniz gülüşünüze kavuştunuz. Tebrikler… Umarız memnun kalmışsınızdır.

Lütfen düzenli kontrollere gelmeyi unutmayın… Bir dahaki sefere görüşmek üzere…