TEK SEANSTA TEDAVİ

    Global dünyanın ve çalışan kesimin en pahalı ihtiyacı olan zaman yönetimi ve boş zaman kavramı, diş tedavisi gibi uzun süreli tedavilerin düşmanı olmuştur. Takdire şayan yeni teknolojiler ile tek seansta tedaviler artık mümkün. Bilgisayar ve robotların dünyasında dijital diş hekimliği çağı artık başladı…

    Dolgudan kaplamaya, ve hatta implanta kadar tedavilerinizi dijital yöntemler ile tedaviyi tek seansta bitirme şansına sahipsiniz.

Cerec ile Tek Seans, Çok Mutluluk

    Çekici ve sağlıklı dişler yaşam kalitesini gösterir. Kendimize daha çok güvenmemizi sağlar. Ve bazen tedavi gerektiğinde:
Kim yüksek kalitede ve çekici diş renginde dolgular istemez ki?
Hem de, uzun tedavi seansları olmadan!
İşte Cerec Metodu bu yüzden var…

    CEREC, tüm seramik dolgular, kuronlar ve kaplamalar için diş hekiminde sadece tek randevuda gerçekleştirilen bilgisayar destekli bir uygulamadır.

Peki, CEREC tedavi prosedürü nasıldır?

    Diş hekimi çürük ya da hasarlı bölgeyi titizlikle temizleyerek önce dişi hazır hale getirir. Daha sonra CEREC kamerası ile dişinizin 3 boyutlu görüntüsünü alır ve bu veriyi bilgisayara aktarır. Diş hekimi dolgu ya da kuronu seramik bloktan oluşturacak şekilde tasarlar.

    CEREC ile dişin restorasyonu sadece bir tedavi seansında tasarlanır, üretilir ve hastaya uygulanır. Günler sürecek süreci tek seansta tamamlayarak size müthiş zaman tasarrufu sağlar.

 • Ölçü almak yok!
 • Geçici kuron yok!
 • İkinci randevu yok!

      Cerec ile yapılan restorasyonlar dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür. Klinik çalışmalarla kanıtlanmış bir uygulamadır.
  Estetiktir… Doğal diş rengi ve formuna en iyi şekilde uyar. Tamamen seramiktir.
  Cerec ile tek randevuda çekici ve sağlıklı dişlerle siz de gülümseyin…

  Daha fazlası için tıklayınız...